Powiększenie rodziny

Tematy o rodzinie, chwilach przyjemnych i tych mniej przyjemnych. Pisz tutaj, jeśli potrzebujesz pomocy albo wskazówki.
Awatar użytkownika
Pafnucy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2021, 20:09

Powiększenie rodziny

Post autor: Pafnucy »

Zastanawiam się nad zakupem domu jednorodzinnego, ponieważ niebawem w naszym mieszkaniu powitamy nowego członka rodziny - mojego trzeciego syna Marcina. Przerażają mnie ceny nieruchomości, ale wiem, że pierwsze kilka miesięcy będzie dla nas olbrzymim wyzwaniem, szczególnie na 50 metrach kwadratowych... Mam umowę o pracę na czas nieokreślony, żona zarabia również bardzo dobrze i teoretycznie nie powinniśmy mieć problemów z wzięciem kredytu. Niemniej jednak będę zobowiązany za polecenie mi sprawdzonego doradcy, który przeprowadzi mnie przez cały proces kredytowy.
małwa

Re: Powiększenie rodziny

Post autor: małwa »

Pafnucy pisze: 31 paź 2021, 0:42 Zastanawiam się nad zakupem domu jednorodzinnego, ponieważ niebawem w naszym mieszkaniu powitamy nowego członka rodziny - mojego trzeciego syna Marcina. Przerażają mnie ceny nieruchomości, ale wiem, że pierwsze kilka miesięcy będzie dla nas olbrzymim wyzwaniem, szczególnie na 50 metrach kwadratowych... Mam umowę o pracę na czas nieokreślony, żona zarabia również bardzo dobrze i teoretycznie nie powinniśmy mieć problemów z wzięciem kredytu. Niemniej jednak będę zobowiązany za polecenie mi sprawdzonego doradcy, który przeprowadzi mnie przez cały proces kredytowy.
Takie zadanie wymaga odpowiedniego przygotowania. A skoro tak, to musicie odpowiednie zakupy zrobić. I w tej kwestii mogę powiedzieć, że ch katowice ma najwięcej do zaoferowania. Będziecie mogli jednocześnie zrobić zakupy do pokoju maluszka, dla niego na co dzień, czy ogólnie, dla domu.
ODPOWIEDZ