Aktywność fizyczna

Opowiedz nam, jak lubisz spędzać czas wolny i jakie są Twoje zainteresowania. Znajdziesz tu partnera do dyskusji.
Santia

Aktywność fizyczna

Post autor: Santia »

Mówi się o tym, że jesień nie jest najlepszym czasem na zmiany w życiu, ale ja uważam, że nie ma sensu, żeby dłużej czekać i właśnie teraz postanowiłam wprowadzić więcej aktywności do swojej codzienności. Zmodyfikowałam też nieco dietę, zamówiłam trochę suplementów i zdrowych słodyczy z https://doktor-fit.pl więc wierzę, że odbije się to też pozytywnie na mojej figurze.
denatuszczyk

Re: Aktywność fizyczna

Post autor: denatuszczyk »

Ja na przykład uwielbiam biegać i jeździć rowerem, ale jeśli ktoś nie ma pomysłu jak spędzać aktywnie wolny czas, to znam świetną stronę o tym, jak go zagospodarować. Ona ma fajne artykuły o relaksie i uprawianiu sportu, spa, restauracjach, kursach etc. Zdecydowanie warto się tam rozejrzeć, bo także zawiera bazę firm, która dotyczy ogólno pojętemu hobby i rekreacji. Dzięki niej zacząłem chodzić na kurs modelarstwa. Na spokojnie się znajdzie tam kluby fitness, siłownie, baseny, szkoły tańca i wiele więcej. Oto link do niej: https://www.po-godzinach.pl/firmy/polsk ... 2C%20kluby Pozdrawiam.
Waldemar78

Re: Aktywność fizyczna

Post autor: Waldemar78 »

Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Dbanie o swoją formę fizyczną jest niezwykle ważne w tych trudnych czasach. Praktycznie na każdym kroku jest utrudnione zapisanie się na siłownie czy tez fitness przez ciągłe lockdowny. Dlatego najlepszym wyjściem z sytuacji jest znalezienie motywacji do ćwiczeń na własną rękę. W sieci bez problemu znajdziemy sprawdzone zestawy. Do niektóry mogą być potrzebne podstawowe akcesoria ale te kupimy bez problemu tutaj w popularnych sklepach sportowybazar.pl - https://sportowybazar.pl/ Najważniejsza będzie oczywiście systematyczność oraz dopasowanie intensywności treningu do naszych aktualnych możliwości.

l sms
ODPOWIEDZ