Jakie kolory wybrać do małego mieszkania?

Opowiedz nam, jak lubisz spędzać czas wolny i jakie są Twoje zainteresowania. Znajdziesz tu partnera do dyskusji.
CelinaCzarna

Jakie kolory wybrać do małego mieszkania?

Post autor: CelinaCzarna »

Przeprowadzam właśnie remont małego mieszkania i stanąłem przed trudnym wyborem kolorystyki wnętrz. Chciałbym, aby przestrzeń wydawała się większa i bardziej przestronna, ale jednocześnie chciałbym, żeby była przytulna i ciepła. Jakie kolory ścian, mebli i dodatków najlepiej sprawdzą się w takich warunkach? Czy istnieją również jakieś konkretne techniki malowania lub aranżacji, które mogłyby optycznie powiększyć małe pokoje? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i porady.

Znalazłem to w artykule - Domwpraktyce.pl - co o tym sądzisz?
lubięTwojewłosy

Re: Jakie kolory wybrać do małego mieszkania?

Post autor: lubięTwojewłosy »

Największym błędem w kategorii dbania o siebie jest to, że często zapominamy, że to, co nas otacza, też ma na nas bardzo duży wpływ. W związku z tym warto zadbać o swoje otoczenie. A skoro tak, to czym pomalować zaimpregnowane drewno ? Macie jakieś pomysły?
siquel

Re: Jakie kolory wybrać do małego mieszkania?

Post autor: siquel »

Czy widzieliście kiedyś podłogi finish i macie co do nich przekonanie? Mi się bardzo podobają, dlatego chcę się na nie zdecydować. To najlepszy obszar w kwestii zakupu i jestem przekonana, że większość z Was zgodzi się ze mną. Te podłogi są po prostu świetne i trudno się im oprzeć, moim zdaniem,
vianaa

Re: Jakie kolory wybrać do małego mieszkania?

Post autor: vianaa »

Doskonale was rozumiem, bo aranżowanie wnętrz nie jest takie proste, jakby się wydawało... Ale w sieci można znaleźć wiele porad, typu https://www.nnarchitekci.pl/plytki-scie ... go-wnetrz/ . A tam dowiecie się jakie przykładowo płytki warto wybrać?
ODPOWIEDZ