wakacje na wsi

Opowiedz nam, jak lubisz spędzać czas wolny i jakie są Twoje zainteresowania. Znajdziesz tu partnera do dyskusji.
Awatar użytkownika
Gracja-72
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2022, 3:16

wakacje na wsi

Post autor: Gracja-72 »

Teraz, gdy przyszło lato, moje dzieciaki bardzo chętnie pojadą do dziadków na wieś. Boję się jednak o wypadek w gospodarstwie rolnym, o niego przecież nietrudno. Zwłaszcza, gdy ma się tak energetycznie naładowane dzieci, jak moje. One nie są w stanie usiedzieć w miejscu. Więc boję się, ale jednocześnie nie chcę odbierać im tej przyjemności spędzenia wakacji u dziadków. Macie jakieś rady jak się uspokoić?:)
barry

Re: wakacje na wsi

Post autor: barry »

W sumie ja to mam domek na wsi, a obok jeziorko i zastanawiam się, czy nie jechać tam na wieś, a dodatkowo sprawdzić sobie coś takiego jak pomosty betonowe , bo to można zamontować. I na pewno to będzie sposób na to, by pasować względem własnego wykorzystania i czasu nad wodą.
sabinaa

Re: wakacje na wsi

Post autor: sabinaa »

No jak kto woli itd. Jak chodzi o mnie to zainteresował mnie wyjazd do takiego miejsca, jak Malediwy https://travelpp.pl/wycieczki/swiatynie ... alediwach/ . Pewnie wiecie, jak jest tam wyjątkowo - bo jest to jedno z popularniejszych miejsc, które jest często odwiedzane.
aniogoo

Re: wakacje na wsi

Post autor: aniogoo »

Zastanawiałam się czasem, co mogę przywieźć naszej małej rodzince, bo każdy chce pamiątkę, ale praktyczną z danego miejsca. I dla mnie na przykład coś takiego jak tablica sensoryczna jest naprawdę ciekawe. No i zastanawiam się tak naprawdę, co mogę zrobić, jak mogę się zachować. Pomożecie?
ODPOWIEDZ