Zielonogórski - portal Zielo

Opowiedz nam, jak lubisz spędzać czas wolny i jakie są Twoje zainteresowania. Znajdziesz tu partnera do dyskusji.
mavile

Zielonogórski - portal Zielo

Post autor: mavile »

Nie znam się na tym, co w sieci się dzieje, ale prawda jest taka, że jednak kocham wiedzieć, co się dzieje wokół mnie. No i jeśli tak, to sprawdzam sobie strony lokalne. Szykuje mi się przeprowadzka do Zielonej Góry i naprawdę wiem, co mogę czytać. Dla mnie jest portal Zielonogórski https://zielonogorski.pl/ i dlatego właśnie się w nim orientuję. Zaglądam tu od czasu to czasu i dzięki temu wiem, co się dzieje i doskonale sprawdzi się dla każdego, kto lubi być zorientowanym.
małwa

Re: Zielonogórski - portal Zielo

Post autor: małwa »

mavile pisze: 14 lis 2021, 11:00 Nie znam się na tym, co w sieci się dzieje, ale prawda jest taka, że jednak kocham wiedzieć, co się dzieje wokół mnie. No i jeśli tak, to sprawdzam sobie strony lokalne.
No widzisz, ja mam podobnie, dlatego zaczęłam sprawdzać social media. No i w tym względzie najwięcej problemów mam z Instagramem. A skoro tak, to w sumie zastanawiam się, czy całkowicie temu podołam. Sprawdzałam tu https://foto-filtry.pl/ile-trwa-tymczas ... mity-2021/ , jakie są ogólnie zasady tymczasowych blokad. Wiecie, różnie bywa.
Żołdak

Re: Zielonogórski - portal Zielo

Post autor: Żołdak »

Aby efektywnie zarządzać swoją obecnością na Facebooku i Instagramie, ważne jest, aby połączyć te dwa konta. Zaczynasz od wejścia w ustawienia Instagrama i poszukiwania opcji powiązania z Facebookiem. Odpowiednie instrukcje znajdziesz tutaj https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/b ... nstagramem gdyż to ułatwia zarządzanie treściami i reklamami na obu platformach.

rodzaje wiatraków energetycznych
ODPOWIEDZ