Jakie mleko modyfikowane?

Zabawki, gry, akcesoria, ubranka i wszystko inne dla naszych małych pociech. Bez nich byłoby nudno :)
Władia

Jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Władia »

Chciałam karmić córeczkę długo piersią, ale niestety ze względów zdrowotnych muszę przejść na mleko modyfikowane. Możecie polecić mi jakieś konkretne? Które mleko u Was sprawdziło się najlepiej? Patrzę akurat na asortyment na stronie https://www.apteka-leki.pl czytam różne opinie i nie mam pojęcia, które wybrać.
wisnia

Re: Jakie mleko modyfikowane?

Post autor: wisnia »

moja córeczka jest na mleku Bebilon, kupuję w wersji profutura, dobrze się nam to mleko sprawdza, regularnie kupuję stacjonarnie w dozie bo mają bardzo dobre ceny na to mleko
juszka

Re: Jakie mleko modyfikowane?

Post autor: juszka »

My też jesteśmy na Bebilonie od kiedy córka skończyła 3 miesiące, całkiem fajnie przyjęła to mleko, co mnie akurat bardzo ucieszyło. Też kupujemy w DOZie bo stacjonarnie wychodzi najtaniej.
rzodkiewka

Re: Jakie mleko modyfikowane?

Post autor: rzodkiewka »

Nam też się fajnie sprawdza Bebilon, kupujemy cały czas w aptece DOZ, oni faktycznie stacjonarnie mają najlepszą cenę, moim zdaniem lepiej kupować u nich niż zamawiać online.
lucka

Re: Jakie mleko modyfikowane?

Post autor: lucka »

To tak jak my, też jesteśmy na Bebilonie i bardzo nam się to mleko sprawdza, młody dobrze toleruje, cena w DOZ faktycznie bardzo korzystna, nie ma co przepłacać, a stacjonarnie taniej nie widziałam.
eska

Re: Jakie mleko modyfikowane?

Post autor: eska »

Nam też się Bebilon bardzo dobrze sprawdza, dobre mleko nawet dla dzieci z alergią. Kupuję w DOZie stacjonarnie oni w sumie mają chyba najlepszą cenę na Bebilon.
żarówka

Re: Jakie mleko modyfikowane?

Post autor: żarówka »

Wiecie czy nadal dostanę stacjonarnie w DOZie Bebilon? Muszę zrobić zapas i nie wiem czy zamawiać online czy wybrać się do DOZ, wiem, że oni właśnie mieli dobre ceny.
wisienka

Re: Jakie mleko modyfikowane?

Post autor: wisienka »

Tak, Bebilon nadal dostaniesz w DOZie i to w całkiem dobrej cenie, nie poszło do góry, kupuje tam już chwilę i bardzo lubię tę aptekę, oczywiście zakupy robię stacjonarnie.

provital activ+
ODPOWIEDZ