Nasze pasje - sport i siłownia

Rozmowy o nas samych, o tym, co lubimy, jak spędzamy wolny czas i tym podobne. Dobrze jest się poznać.
Markia

Nasze pasje - sport i siłownia

Post autor: Markia »

Jakiś czas temu odkryłam w sobie pasję, może części z Was wydawać się mało kobiecą, ale moim zdaniem - nic bardziej błędnego. Pokochałam siłownię i dźwiganie ciężarów :) Po prostu siłownia to mój drugi dom. A ubrania z https://repinpeace.com to zdecydowanie druga skóra, lepszych nie znajdziecie. Bardzo wygodne.
Kaśka

Re: Nasze pasje - sport i siłownia

Post autor: Kaśka »

Też uwielbiam siłownię, choć podnoszenie ciężarów to nie moja miłość, ale może to jeszcze przede mną :) Gdybyś szukała, albo ktoś inny z odwiedzjących forum, dobrego sklepu z suplementami to mam dobry namiar - marka WXN i ich sklep internetowy https://wxnlabs.com/sklep/ Maja super wybór, m.in. odżywki białkowe, przedtreningówki, spalacze tłuszczu, prohormony czy żywność dietetyczną. Dodam, że możesz liczyć u nich na fachowe doradztwo a zakupy realizują migiem.
endzii

Re: Nasze pasje - sport i siłownia

Post autor: endzii »

A czy ktoś z was może kojarzy firmę Verge Sport https://www.vergesport.com/pl-pl/odziez ... kolarstwo/ ? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy tam nie zamówić odzieży kolarskiej? Ponoć mają świetne produkty, także jestem ciekawa czy faktycznie. Może ktoś z was ma doświadczenie z nimi i może się podzielić opiniami?
olkaa

Re: Nasze pasje - sport i siłownia

Post autor: olkaa »

A czy ktoś z was może tutaj https://3stawy.pl/fabryka-formy-katowice trenuje? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy nie zapisać się do nich na siłkę, bo przydałoby mi się nieco więcej ruchu. Co możecie mi powiedzieć o tym miejscu? Czy mają tam sporo sprzętów?
Maciek 40

Re: Nasze pasje - sport i siłownia

Post autor: Maciek 40 »

Witajcie! Jestem zainteresowany rowerami elektrycznymi marki Prox https://goodsport.pl/rowery/elektryczne-prox/ . Czy ktoś z was miał okazję jeździć na takim rowerze? Jakie są wasze wrażenia? Czy Prox oferuje ciekawe modele rowerów elektrycznych? Jakie są ich zalety i wady?

h dp
ODPOWIEDZ