Depositphotos oferuje narzędzia do śledzenia

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat firm. Chcesz się dowiedzieć która firma jest godna polecenia? Wejdź tutaj!
Helen09

Depositphotos oferuje narzędzia do śledzenia

Post autor: Helen09 »

Czy Depositphotos oferuje narzędzia do śledzenia i zarządzania historią zakupionych zdjęć stockowych? Czy mogę używać zakupionych zdjęć stockowych w prezentacjach lub wystąpieniach publicznych? Czy na Depositphotos można znaleźć zdjęcia stockowe z różnymi efektami graficznymi, takie jak efekty świetlne czy rozmycie?
Arkasha

Re: Depositphotos oferuje narzędzia do śledzenia

Post autor: Arkasha »

Depositphotos nie oferuje narzędzi do śledzenia i zarządzania historią zakupionych zdjęć stockowych. Jednak użytkownicy mogą organizować swoje zakupione materiały na własnym urządzeniu lub w innych narzędziach do zarządzania zasobami graficznymi. Tak, możesz używać zakupionych zdjęć stockowych w prezentacjach lub wystąpieniach publicznych, o ile przestrzegasz zasad licencji i praw autorskich. Jeśli chodzi o zdjęcia stockowe z różnymi efektami graficznymi, takimi jak efekty świetlne czy rozmycie, to Depositphotos oferuje szeroki wybór zdjęć z różnymi stylami i efektami, które można dostosować do własnych potrzeb. Możesz wyszukiwać według słów kluczowych, na przykład wczoraj szukałem " współrzędnych biegunowych wektor " i udało mi się znaleźć kilkanaście fajnych zdjęć w ciągu kilku minut.
Emily111

Re: Depositphotos oferuje narzędzia do śledzenia

Post autor: Emily111 »

Teraz rozumiem, że zasady korzystania z zakupionych zdjęć stockowych na stronach internetowych klientów zależą od konkretnych warunków licencji. Dobrze wiedzieć, że Depositphotos oferuje różne formaty plików. Mam nadzieję, że inni użytkownicy również skorzystają z tych informacji.
ODPOWIEDZ