Opinie Baltic Home Wynajem Mieszkań i Apartamentów Waldemar Kalinowski Gdańsk

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat firm. Chcesz się dowiedzieć która firma jest godna polecenia? Wejdź tutaj!
Sobiesława

Opinie Baltic Home Wynajem Mieszkań i Apartamentów Waldemar Kalinowski Gdańsk

Post autor: Sobiesława »

Hej, czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
mojamałaluna

Re: Opinie Baltic Home Wynajem Mieszkań i Apartamentów Waldemar Kalinowski Gdańsk

Post autor: mojamałaluna »

Niejednokrotnie zastanawiałam się, jak wygląda tak naprawdę obszar zakupu mieszkania, ale prawda jest taka, że to dla mnie ogromny dylemat. Sprawdzałam wiele ofert, ale moją uwagę przykuły apartamenty warmia i mazury . To jest piękne miejsce, mogłabym skoczyć nad jeziorko i mieszkać całkiem niedaleko Warszawy. Co o tym myślicie?
Kociołek

Re: Opinie Baltic Home Wynajem Mieszkań i Apartamentów Waldemar Kalinowski Gdańsk

Post autor: Kociołek »

W przypadku zakupu mieszkania na rynku pierwotnym nie można zapomnieć o możliwych opłatach za parking lub miejsce w garażu podziemnym. Często są one sprzedawane jako opcjonalne dodatki do mieszkania. Artykuł zawierający więcej szczegółów na ten temat znajduje się tutaj https://www.rdc.pl/aktualnosci/sponsoro ... UeKyi7rHXO i jest to ważna kwestia, szczególnie w dużych miastach, gdzie miejsce parkingowe jest na wagę złota.
ODPOWIEDZ