Opinie Podkarpacki Ośrodek Bezpieczeństwa Pracy i Doskonalenia Kadr BHP Delta Wojciech Saj Rzeszów

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat firm. Chcesz się dowiedzieć która firma jest godna polecenia? Wejdź tutaj!
Ciechosława

Opinie Podkarpacki Ośrodek Bezpieczeństwa Pracy i Doskonalenia Kadr BHP Delta Wojciech Saj Rzeszów

Post autor: Ciechosława »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy Podkarpacki Ośrodek Bezpieczeństwa Pracy i Doskonalenia Kadr BHP Delta Wojciech Saj Rzeszów?
fox

Re: Opinie Podkarpacki Ośrodek Bezpieczeństwa Pracy i Doskonalenia Kadr BHP Delta Wojciech Saj Rzeszów

Post autor: fox »

W moim przekonaniu BHP i PPOŻ są równoważne, dlatego zastanawiam się bardzo mocno nad tym, co ja mogę kupić, żeby moi pracownicy byli zadowoleni i żeby nie narzekali, że coś ode mnie takiego niepotrzebnego mają. Na pewno muszę im kupić odpowiednie stroje, czy koc gaśniczy. A co dalej? Macie jakieś wskazówki dla mnie?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ODPOWIEDZ