Długa podróż samochodem

Lubisz podróżować i chcesz opowiedzieć o miejscach, które odwiedziłeś? Może szukasz kierunku na nadchodzące wolne dni? Zapraszamy tutaj.
Awatar użytkownika
Wielisław77
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2022, 20:48

Długa podróż samochodem

Post autor: Wielisław77 »

W jaki sposób staracie się umilić sobie podróż samochodem, jeśli jedziecie akurat w dłuższą trasę? Szukam jakiegoś rozwiązania, bo w najbliższym czasie czeka mnie kilka dłuższych tras i nie ukrywam, że potrzebuję czegoś co doda mi "kopa" poza kawą. Może jakieś dobre playlisty? jaką muzykę polecacie? Lubię disco polo, zespół classic jest moim ulubionym :)
Gość

Re: Długa podróż samochodem

Post autor: Gość »

Nie lubię tak podróżować, ale jak już muszę, to dlaczego by tego nie zrobić. Dlatego sprawdzam sobie na przykład sukcesywnie, czy można na przykład też podróżować w inny sposób. Dla mnie lotniska w polsce są czymś naprawdę realnym. MOIM ZDANIEM to się sprawdzi, bo jednak to szybka i wygodna, a do tego sprawna podróż.
Kanister8

Re: Długa podróż samochodem

Post autor: Kanister8 »

Mój samochód nie nadawał się zupełnie do długich podróży, bo nie jest bezpieczny, dlatego zdecydowałem się na wynajem samochodu i to był bardzo dobry wybór. Auto bezpieczniejsze o wiele niz moje, więc i rodzinka bezpieczna a cena całkiem spoko :D
melba

Re: Długa podróż samochodem

Post autor: melba »

Też uważam że wynajem samochodu to bardzo dobry pomysł zwłaszcza jeśli szykuje się nam długa podróż samochodem. Najlepiej wtedy pomyśleć o jakimś komfortowym aucie premium a ma je też w ofercie Comfortcar. Czytałam o tej wypożyczalni w tym artykule https://wszczecinie.pl/komfortowa-podroz/36725
buduar

Re: Długa podróż samochodem

Post autor: buduar »

Uważam, że największym przekonaniem dla nas jest to, czy w ogóle daliśmy sobie podziałać i jeśli nie, to tak naprawdę nie wiem, czy jesteśmy gotowi na podróże. Chodzi o to, że jednak podróż to jest i wydatek i stres. Stąd zastanawiam się, czy loft Warszawa wynajem to nie miejsce na to, by się właśnie zameldować. To piękne apartamenty i tanie.

blaszki wojskowe
niuteek

Re: Długa podróż samochodem

Post autor: niuteek »

Lubię podróżować, ale niekoniecznie po świecie, bardziej po Polsce. Wiem jednak, że są miejsca warte uwagi i tak dla przykładu sprawdzam darmowe atrakcje w Dubaju . Może akurat warto będzie tam się wybrać, sama nie wiem, Dajcie mi znać, co sądzicie, jakie macie informacje w tym względzie.
ODPOWIEDZ