Podróże z psem

Lubisz podróżować i chcesz opowiedzieć o miejscach, które odwiedziłeś? Może szukasz kierunku na nadchodzące wolne dni? Zapraszamy tutaj.
Łajomi

Podróże z psem

Post autor: Łajomi »

Zdarza się Wam podróżować z psem? Ja jeżdżę z moim psiakiem na wakacje, dlatego obowiązkowym elementem wyposażenia mojego samochodu są szelki dla niego. Kupiłam też klatkę transportową w sklepie zoologicznym Cztery Łapki https://www.czterylapki.pl Dobre - bezpieczne rozwiązanie na dłuższe podróże :)
juliaa

Re: Podróże z psem

Post autor: juliaa »

Bardzo dobrze że o nie dbasz, ja też chciałabym podróżowac z psem ale nie mam samochodu a jazd autobusem czy pociągiem jest dla niego zbyt męcząca niestety
kaśka

Re: Podróże z psem

Post autor: kaśka »

Teraz brak samochodu nie jest żadnym problemem bo masz wypożyczalnie samochodowe. Komfortowa podróż dla Ciebie i Twojego psa jest więc na wyciągnięcie ręki trzeba tylko chcieć to zorganizować. Myślę że pomoże Ci w tym ta strona https://wszczecinie.pl/komrortowa-podroz/36725 na której opisane jest korzystanie z usług wypożyczalni i zalety tego rozwiązania
suzzi

Re: Podróże z psem

Post autor: suzzi »

Gdzie się da, to ok. Ale zawsze komuś bliskiemu można zostawić pupila, a my możemy przykładowo zaszaleć w innym kraju. Przykładowo ja teraz planuję wybrać się do jednego rejonu w Azji, a tutaj https://www.kiribaticlub.pl/azja/laos/ znalazłam dla siebie idealną ofertę.
ODPOWIEDZ