Pomysł na prezeny dla kolegi z pracy

Szukasz pomysłu na prezent? Pomożemy Ci wybrać podarunek dla rodziny, znajomych i innych.
Awatar użytkownika
Borzywoj1978
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2021, 0:03

Pomysł na prezeny dla kolegi z pracy

Post autor: Borzywoj1978 »

Postanowiłem jakoś odwdzięczyć się koledze z pracy za pomoc przy ważdnym projekcie i pomyślałem, że świetnym rozwiązaniem będzie podarowanie mu kawy z jakiegoś ciekawego miejsca na świecie. Który region świata Waszym zdaniem byłby odpowiedni jako inspiracja na super prezent?
Karol

Re: Pomysł na prezeny dla kolegi z pracy

Post autor: Karol »

Świetnym prezentem może być oczywiście fotel gamingowy dla Twojego znajomego! Obecnie wiele osób spędza przy komputerze większość swojego życia, więc warto wybrać coś, co będzie wpływać na ich komfort i zdrowie. Dobry fotel gamingowy do 300zł da się znaleźć i to nie jeden. Myślę, że kwota 300zł to też nie jest zbyt duży majątek i jest to kwota w sam raz na prezent. Sprawdź propozycje i recenzje różnych sztuk w internecie i na pewno coś znajdziesz dla siebie odpowiedniego :)

symulator lotu ławica
Tobiasz

Re: Pomysł na prezeny dla kolegi z pracy

Post autor: Tobiasz »

Będąc już przy temacie prezentów w miejscu pracy to bardzo ciekawi mnie czy dostajecie coś od swoich szefów. Patrząc na moje poprzednie doświadczenia, to można wyciągnąć tylko jeden wniosek - tylko w lepiej płatnych miejscach możemy liczyć na nie. Nie ma się co dziwić bo będąc dobrym specjalistom w swojej dziedzinie, będzie pewnego rodzaju presja ze strony pracodawcy. U nas w firmie otrzymaliśmy premię oraz kosze delikatesowe - https://fabulosa.pl/kosze-delikatesowe Moim zdaniem to bardzo miły gest i pokazuje profesjonalizm w każdym calu ze strony zarządu.
ODPOWIEDZ