dobre narzędzia

Jeśli potrzebujesz porady na jakikolwiek temat, pisz śmiało tutaj. Lubimy sobie wzajemnie pomagać i doradzać.
Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2021, 11:07

dobre narzędzia

Post autor: Krzysztof »

Jeśli chcecie kupić dobre narzędzia to polecam Wam ten sklep: http://sklep.fatpol.pl - sprawdzony, solidny - bardzo szybko realizują zamówienia, mają dobre ceny i potrafią doradzić przy zakupach.
lilivv

Re: dobre narzędzia

Post autor: lilivv »

U mnie kompleksowe działanie jest ważne, stąd ja po prostu nie wiem, jak wybrać sobie nietuzinkowe rozwiązania. No i jeśli o tym mowa, to sprawdzam sobie niektóre opcje, czyli coś takiego jak zlecenia obróbka metali i półproduktów . No wiecie, jednak w tym aspekcie sama nie jestem w stanie tego ogarnąć. Stąd ważne jest dla mnie działanie na pełen etat.

młodociany przestępca
Jarosław

Re: dobre narzędzia

Post autor: Jarosław »

Siema, dobra narzędzia to podstawa mojej pracy. Pracuje jako górnik, pracujemy na narzędzia bosch i makita. Zaopatrujemy sie w https://www.narzedzia-krab.pl
Damian77

Re: dobre narzędzia

Post autor: Damian77 »

Halo! Mam pytanie odnośnie pił spalinowych https://wrzuc.info/artykuly/markowa-pil ... alinowych/ Czy inwestycja w markową piłę tego typu to dobry wybór? A może lepiej zdecydować się na coś innego? Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat oraz ewentualnie propozycje innych rodzajów pił spalinowych.
Paweł99

Re: dobre narzędzia

Post autor: Paweł99 »

Cześć! Szukam firmy zajmującej się obróbką metali w okolicach Wadowic https://artgrom.pl/obrobka-metali/wadowice/ Może ktoś miał doświadczenia z takimi usługami w tej okolicy i mógłby mi coś polecić? Będę wdzięczny za każdą pomoc!
Krzysztof53

Re: dobre narzędzia

Post autor: Krzysztof53 »

Cześć! Czy ktoś ma doświadczenie w wyborze odpowiednich narzędzi do frezowania CNC przy produkcji frontów meblowych https://wado.net.pl/frezowanie-cnc/fronty-meblowe/ ? Chciałbym poznać wasze sugestie dotyczące dobrych narzędzi do tego celu. Jeśli macie ulubione marki czy konkretnie polecane modele frezów i innych narzędzi, proszę o podzielenie się nimi! Z góry dziękuję za pomoc!
ODPOWIEDZ