Porady remontowe

Jeśli potrzebujesz porady na jakikolwiek temat, pisz śmiało tutaj. Lubimy sobie wzajemnie pomagać i doradzać.
Malnik

Porady remontowe

Post autor: Malnik »

Mamy przed sobą duże wyzwanie. Będziemy samodzielnie - po raz pierwszy w życiu - remontować mieszkanie. Może dla wielu wydawać się to błahostką, bo w sumie będzie to tylko malowanie + tapetowanie (ale planujemy odmalować też meble w kuchni), ale dla nas to naprawdę duże i ważne wydarzenie. Zamówiliśmy już z https://chle-mar.pl wszystkie potrzebne produkty do remontu.
palnik

Re: Porady remontowe

Post autor: palnik »

A możecie mi powiedzieć, co powiecie na budowanie domu z projektem pracowni MG Projekt? Właśnie oglądałam promocyjne opcje i taki https://www.mgprojekt.com.pl/doskonaly-2-b domek mi się podoba. Nie jest to może typowo nasz styl, ale też nic niewymuszonego i będzie nam pasować. Co wy na to?
mavile

Re: Porady remontowe

Post autor: mavile »

W sumie nie jestem pewna, czy mogę się pod tym kątem wypowiadać, ale dla mnie ważne jest to, żebyście mi doradzili. Sam nie wiem, jak zrobić uszczelnianie komina , stąd mam nadzieję, że wasza podpowiedź będzie skuteczna. W ostateczności chcę iść po fachowca, ale ogólnie sam chcę też coś podziałać. Może poradzicie, jak to się robi?
sotta

Re: Porady remontowe

Post autor: sotta »

Okej, skoro mamy radzić, to może dodam od siebie, że jeśli chodzi o wykończenia wnętrz, to dla mnie cegła na ścianę wygląda świetnie. Nie jest to nic znanego, ani nic standardowego. A można fajnie ją zaaranżować, na przykład ze stylem glamour. Wydaje mi się to oczywistością, że każdy właśnie wybiera odpowiednio. Nie zgodzicie się?
qwe

Re: Porady remontowe

Post autor: qwe »

palnik pisze: 22 paź 2021, 10:14 A możecie mi powiedzieć, co powiecie na budowanie domu z projektem pracowni MG Projekt? Właśnie oglądałam promocyjne opcje i taki https://www.mgprojekt.com.pl/doskonaly-2-b domek mi się podoba. Nie jest to może typowo nasz styl, ale też nic niewymuszonego i będzie nam pasować. Co wy na to?
Ładny domek. Mam nadzieję, że uda Ci się zakończyć budowę. Na pewno na pewnym etapie będziesz potrzebować poszczególnych elementów do aranżowania domu. A jeśli tak, to ja podpowiem, że jeśli chodzi o klamki do drzwi wewnętrznych i ogólnie skrzydła drzwiowe, to firma Roltes spod Rzeszowa może pomóc.

piwo z azotem
ODPOWIEDZ