Reklama

Jeśli potrzebujesz porady na jakikolwiek temat, pisz śmiało tutaj. Lubimy sobie wzajemnie pomagać i doradzać.
mavile

Reklama

Post autor: mavile »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się po prostu nad rozwinięciem biznesu. Mam kilka pomysłów i na razie nie chodzi o to, żebyśmy wybrali razem wspólne, tylko żebyście mi powiedzieli, jak można się w mieście promować. Czy taka https://www.raval.pl/ reklama Lubin może być skuteczna? Chodzi mi o to, by szturmem dostać się na polski rynek, zwłaszcza lubelski. No i też koło Legnicy mam nadzieję zadziałać, bo to jakby 2 moje rejony. To jak będzie? :) :) :) :) ,
buła

Re: Reklama

Post autor: buła »

Reklama to obecnie bardzo ważna sprawa o którą powinna zadbać każda firma. Bez niej ciężko być zauważony pośród sporej obecnie konkurencji w tak naprawdę każdej dziedzinie. Ja jakiś czas temu zaczęłam się interesować reklamą w sieci bo to właśnie ta moim zdaniem ma obecnie największe znaczenie. Jakby na to nie patrzeć to jak czekamy czy to produktu czy usługi to włośnie do internetu zaglądamy w pierwszej kolejności. Warto sobie na ten temat poczytać. Tutaj https://piotrpolok.pl/rodzaje-tekstow-w ... arketingu/ znalazłam wartościowy poradnik z którego informacje bardzo mi się przydały.
Carlla

Re: Reklama

Post autor: Carlla »

Jak widać wiele jest najróżniejszych form promowania swojej firmy. Także warto tutaj wszystko sobie dobrze przemyśleć.... Jak chodzi o tablice reklamowe, to tutaj https://antare.pl/pl/uslugi/tablice-rek ... formacyjne możecie więcej poczytać sobie na temat ich specyfiki.
luna90

Re: Reklama

Post autor: luna90 »

No to ja teraz chcę postawić bardziej na firmę https://lrps.pl/gadzety-reklamowe-firmowe-opole/ , która oferuje świetne gadżety reklamowe z logiem firmy. Podoba mi się to, że posiadają oni całkiem obszerny wybór w poszczególnych opcjach, także można wybrać takie gadżety jakie tylko się chce przygotować dla klientów itd.
loata

Re: Reklama

Post autor: loata »

Nie lubię iść za innymi, sama sobie przecieram szlaki. I dla mnie nie ma jednego podejścia, a mianowicie mam na oku sprawdzanie różnego rodzaju materiałów reklamowych. W tym zainteresowało mnie coś takiego jak zapach samochodowy reklama. No wiecie, to naprawdę mi się podoba.
meli

Re: Reklama

Post autor: meli »

Jeśli mam powiedzieć szczerze, to dla mnie nie może być mowy na temat tego, jaki biznes prowadzimy i jakie to ma mieć skutki biznesowe. Niemniej jednak pod wieloma względami zdarza nam się po prostu powiedzieć, że warto mieć info jak wpływa reklama na nasze życie. To najważniejsze.
ODPOWIEDZ