Wymarzone mieszkanie

Jeśli potrzebujesz porady na jakikolwiek temat, pisz śmiało tutaj. Lubimy sobie wzajemnie pomagać i doradzać.
Awatar użytkownika
Maryja-95
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2021, 12:23

Wymarzone mieszkanie

Post autor: Maryja-95 »

Jeśli potrzebujecie pomocy w znalezieniu wymarzonego mieszkania w Łodzi, to polecam Wam biuro nieruchomości: http://house-factory.pl - będziecie zadowoleni, są świetnie przygotowani do poszukiwań :)
kunaa

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: kunaa »

Jak chodzi o mnie to interesuje mnie właśnie wynajem dlugoterminowy mieszkan poznan, ponieważ chcę ściągnąć z zagranicy kilka osób do pracy do mojej firmy. Wstępnie wszystko mamy omówione, ale potrzebuję teraz dla nich lokum. Gdzie mogę znaleźć coś odpowiedniego?

jak upolować kreta
jasna

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: jasna »

Koniecznie poznaj Destino - kameralny kompleks eleganckich willi miejskich w Krakowie, oferujący unikalną atmosferę i wyjątkowy komfort. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną mieszkania jak w prywatnym domu, ceniąc sobie spokój i wygodę. Zachęcam do tego, aby zajrzeć na https://www.ekopark.pl/destino/ i zapoznać się ze szczegółami.
Damian76

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: Damian76 »

Hej, Szukam opinii na temat firmy Akon, która zajmuje się montażem systemów monitoringu https://akon.pl/monitoring/proszowice/ Czy ktoś korzystał z ich usług? Jakie są Wasze wrażenia? Czy system działa bez zarzutu i czy wsparcie techniczne jest pomocne?
ODPOWIEDZ