Impreza rodzinna

Tematy o rodzinie, chwilach przyjemnych i tych mniej przyjemnych. Pisz tutaj, jeśli potrzebujesz pomocy albo wskazówki.
Awatar użytkownika
Żelisława1971
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2022, 0:28

Impreza rodzinna

Post autor: Żelisława1971 »

Szykuje się nam w tym roku dość ważna impreza rodzinna, bo pięćdziesiąta rocznica ślubu moich dziadków. Są naprawdę szczęśliwym małżeństwem i bardzo im gratuluję. Impreza będzie dość huczna, w lokalu, przewidziane są tańce, dlatego koniecznie muszę zakupić jakąś ładną sukienkę. Powiedzcie, jeśli chodzi o sukienki wieczorowe to gdzie je kupujecie? :)
Jagoda

Re: Impreza rodzinna

Post autor: Jagoda »

Hejka, U nas na imprezie rodzinnej była super atrakcja foto budka 360. Ale było śmiechu jak babcia się na niej zakręciła hehe. Teraz mamy nagrane pamiątki na całe życie. https://www.videofrajda.pl za 500zł za cały dzień, mogę polecić z całego serca.
owis0292

Re: Impreza rodzinna

Post autor: owis0292 »

Bardzo lubię takie imprezy, ponieważ zawsze wszyscy mogą spotkać się w jednym gronie i razem świętować. Zawsze wtedy szukam jakiś fajnych przepisów na poczęstunek.

__
AGD RTV INFO
oli8988

Re: Impreza rodzinna

Post autor: oli8988 »

Lubię takie imprezy, bo można spędzić czas z całą rodziną. Można bez żadnego problemu zorganizować taką imprezę, bo każdy może coś przynieść lub można wybrać catering.

__
Księgowa Rybnik
stefaniaa

Re: Impreza rodzinna

Post autor: stefaniaa »

No tak - ja tam nie wyobrażam sobie gotować na X osób. Wolę postawić na dobry catering kraków i mieć sprawę rozwiązaną. A sama wtedy mogę zająć się innymi sprawami, a jest ich zawsze sporo. A jak to u was wygląda? Sami gotujecie, czy też korzystacie z takiego wsparcia?
ODPOWIEDZ