Remont mieszkania

Tematy o rodzinie, chwilach przyjemnych i tych mniej przyjemnych. Pisz tutaj, jeśli potrzebujesz pomocy albo wskazówki.
Megi

Remont mieszkania

Post autor: Megi »

Kupiliśmy w końcu nasze pierwsze mieszkanie, bo wynajmowanie nie jest jednak na dłuższą metę. Tym bardziej, że potrzebowaliśmy czegoś większego. Mieszkanie jest do remontu, więc wiem, że jeszcze trochę pieniędzy na ten cel potrzebujemy, dlatego szukamy oszczędności. Znalazłam salon meblowy https://www.meblotraf.com.pl i z tego co widzę, mebli mają sporo do wyboru, a ceny bardzo przystępne. Kupowaliście u nich?

pogotowie statystyczne opinie
kajeczkaa

Re: Remont mieszkania

Post autor: kajeczkaa »

Skoro mowa tutaj o remontach, to według mnie warto też zaczerpnąć nieco inspiracji oraz pomysłów. A tak się składa, że tutaj https://propertymaintenance.com.pl/podl ... -jakoscia/ możecie sporo się dowiedzieć - jakie płytki warto wybrać dla siebie? Na co zwrócić uwagę na poszczególne opcje?
inkaa

Re: Remont mieszkania

Post autor: inkaa »

Natomiast jak potrzebujecie świetne kleje, bo coś się wam popsuło, czy zwyczajne coś chcecie złączyć - to warto tutaj wspomnieć o firmie https://ataszek.pl/98-kleje-do-plastiku . U nich macie dostęp do wszelkich klejów i bardzo dobrych parametrów.
myday

Re: Remont mieszkania

Post autor: myday »

Od jakiegoś czasu szukam własnego M i już widziałam tyle możliwości, że to głowa mała, ale ciągle jestem niepewna, bo naprawdę mam wysokie wymagania. Stąd po prostu nie byle co mnie zadowoli. I tu apartamenty nad jeziorem mrągowo po prostu są mi najbliższe, a Wam?
barronittita

Re: Remont mieszkania

Post autor: barronittita »

Nie jeden raz byłam w sytuacji, gdzie ciężko było mi podjąć decyzję, jednak uważam, że największą obsesję mam w temacie wykończenia wnętrz i dlatego skupiam się na tym konkretnie. No i stąd moim dylematem są na przykład hajnówka deski podłogowe . Jestem ciekawa, czy ktoś z Was je już zakładał ?
ODPOWIEDZ