Apteki

Zdrowy mamy jedno, więc musimy o nie dbać. Jeśli nie wiesz, jak to robić, odpowiedzi szukaj w tym wątku.
Nasturcja

Apteki

Post autor: Nasturcja »

Macie swoje ulubione apteki? Zastanawiam się, czy ktoś z Was kupuje w aptekach online? Ja szczerze mówiąc, do niedawna miałam jakąś blokadę przed kupowaniem leków i suplementów przez internet, ale okazało się, że w https://www.apteka-leki.pl mają tak dobre ceny, że naprawdę warto od nich zamawiać. Bardzo szybko wysyłają zamówienia, a nie ukrywam, że to przecież też bardzo ważne.
Jowita

Re: Apteki

Post autor: Jowita »

Zdecydowanie warto robić zakupy w aptekach online, bo zwykle jest w nich taniej no i ja lubię robić zakupy bez wychodzenia z domu, to mega wygoda. Bardzo dobra apteka internetowa, w której solidnie się zaopatrzycie to Miro. Tu podrzucam wam ich stronę internetową - https://aptekamirowska.pl/bez-recepty.html Regularnie do nich zaglądam, bo mają fajną, szeroką ofertę i rozsądne ceny a zamówienia realizują migiem. Mają dobra ofertę kosmetyków a ja używam już tylko praktycznie takich aptecznych.
kamila

Re: Apteki

Post autor: kamila »

mam niedaleko domu aptekę DOZ tam kupuję bo mają duży wybór produktów ale też dobre ceny, leki które kupuję regularnie nie podrożaly chociaż inflacja tak szaleje
Kama

Re: Apteki

Post autor: Kama »

A z tym się zgodzę, bo sama kupuję w doz, gdzie indziej ceny poszły mocno w górę, więc fajnie, że można gdzieś jeszcze kupić coś taniej i mam nadzieje, że jak najdłużej tak będzie.
ODPOWIEDZ