dobór okularów

Zdrowy mamy jedno, więc musimy o nie dbać. Jeśli nie wiesz, jak to robić, odpowiedzi szukaj w tym wątku.
Awatar użytkownika
mirolada_66
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2022, 23:51

dobór okularów

Post autor: mirolada_66 »

Cześć kochani! Czy moglibyście polecić mi jakiegoś specjalistę w Łodzi, który wie, jak dobierać okulary. Chcę po prostu znaleźć kogoś z dużym doświadczeniem, komu mogłabym w pełni zaufać. Mam właściwie na oku pewną poradnię, ale i tak nie zaszkodzi przecież zapytać i poznać wasze propozycje, a może tez jakieś doświadczenia i opinie, mam rację? Dziękuję!
calineczka

Re: dobór okularów

Post autor: calineczka »

A gdzie proponujecie kupić okulary przeciwsłoneczne? Jadę na urlop dłużysz zagranicę i potrzebowałabym praktyczne okularki, które nie zawiodą. Nie wiem, ale tak zauważyłam, że sporo osób poleca i ceni sobie produkty gog eyewear . Może zatem warto byłoby postawić na nich?
mytiuans

Re: dobór okularów

Post autor: mytiuans »

Jak wybieracie okulary do czytania i komputera ? Niestety, ale pewności nie mam, co dobrać, dlatego czekam na możliwości od Was. Każdy z moich wyjątkowych dni jest właśnie przez słaby wzrok obniżony. Dajcie znać, co wiecie, jak to zrobić.
AgnieszkaDD

Re: dobór okularów

Post autor: AgnieszkaDD »

Wiosną i latem, kiedy dni stają się dłuższe i słońce świeci jaśniej, ważne jest, aby zadbać o ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV. Okulary przeciwsłoneczne nie tylko dodają stylu, ale przede wszystkim chronią nasze oczy przed promieniowaniem UV, które może powodować poważne problemy zdrowotne. Zobaczcie sobie Sklep z okularami przeciwsłonecznymi i korekcyjnymi Lux Optyk, mają tam szeroki wybór okularów.
ODPOWIEDZ