dobry pulmonolog

Zdrowy mamy jedno, więc musimy o nie dbać. Jeśli nie wiesz, jak to robić, odpowiedzi szukaj w tym wątku.
Awatar użytkownika
Leokadia_83
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:15

dobry pulmonolog

Post autor: Leokadia_83 »

Cześć wszystkim! Jestem tu, ponieważ szukam dobrego pulmonologa w okolicy i mam ogromną nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc. Szukam specjalisty, który pomoże mi w moich problemach z układem oddechowym. Zależy mi na znalezieniu pulmonologa Rybnik, ponieważ mieszkam w tej okolicy i chciałabym mieć blisko do lekarza. Mam nadzieję, że ktoś z Was poleci mi zaufanego specjalistę. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i rady. 😊
Wiśnia

Re: dobry pulmonolog

Post autor: Wiśnia »

Prywatna opieka medyczna umożliwia szybki dostęp do szczepień, w tym tych rekomendowanych dla podróżujących do egzotycznych krajów. Platforma https://zdrowie.pzu.pl/ zawiera informacje o programach szczepień, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów, zapewniając ochronę przed chorobami zakaźnymi.
mikakinka

Re: dobry pulmonolog

Post autor: mikakinka »

Mam niedługo kardiologa, ale nie będę mogła się pojawić i mocno się stresuję, ponieważ kompletnie nie wiem jak odwołać wizytę Moim zdaniem naprawdę to jest ważne, by każdy z nas w tym względzie podziałał. U nas to jest kluczowe, dlatego może ktoś z Was powie mi więcej? Dajcie znać, bo to jednak dla mnie jest bardzo ważne.
ODPOWIEDZ