estclinic.pl - opinie

Zdrowy mamy jedno, więc musimy o nie dbać. Jeśli nie wiesz, jak to robić, odpowiedzi szukaj w tym wątku.
Awatar użytkownika
liliana-64
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2021, 0:32

estclinic.pl - opinie

Post autor: liliana-64 »

Dzień dobry. Przychodzę do Was z pytaniem o opinię na temat zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ale też samego gabinetu medycyny estetycznej. Z tego co zdążyłam się zorientować, niedługo, bo chyba na początku lutego w naszym mieście, Siedlcach otwiera się nowa klinika medycyny estetycznej Est Clinic https://estclinic.pl - czy ktoś z Was słyszał coś na temat tej kliniki, warto się zapisać do nich na zabieg?
Awatar użytkownika
polikarpa
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2021, 13:54

Re: estclinic.pl - opinie

Post autor: polikarpa »

Wiesz co, nie miałam jeszcze okazji być u nich, bo jak sama wspomniałaś, klinika dopiero się otwiera, ale faktycznie, poczytałam już o nich, przejrzałam ich ofertę na stronie internetowej i słyszałam od znajomej, która pracuje w klinice w Warszawie, że ten gabinet u nas będzie naprawdę profesjonalny, więc ja oczywiście planuję sprawdzić to własnej skórze. Pierwszym zabiegiem będzie zabieg na modelowanie sylwetki.
Awatar użytkownika
Arabella_75
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2021, 11:15

Re: estclinic.pl - opinie

Post autor: Arabella_75 »

Bardzo długo zastanawiałam się nad tym czy zdecydować się na taki zabiegi jak powiększanie ust. Zależało mi na tym, żeby uzyskać naturalny efekt, dlatego obawiałam się pójść do pierwszej lepszej kliniki. Ale kiedy otworzyli u nas właśnie EstClinic i słyszałam same pozytywne opinie, to się zdecydowałam. I to była strzałka w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Emanuela_95
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 21:17

Re: estclinic.pl - opinie

Post autor: Emanuela_95 »

Udało mi się dość sporo zrzucić, bo ponad trzydzieści kilogramów, jednak niestety skóra na moim ciele nie była taka, jaką bym sobie wymarzyła. była mało jędrna, a w niektórych miejscach dosłownie obwisła. Szkoda słów. Dlatego zdecydowałam się na zabieg wyszczuplający i napinający skórę u nich, jestem totalnie zachwycona efektem, jaki udało się uzyskać.

vega test
ODPOWIEDZ