Jak zadbać o stopy?

Zdrowy mamy jedno, więc musimy o nie dbać. Jeśli nie wiesz, jak to robić, odpowiedzi szukaj w tym wątku.
Agniecha

Jak zadbać o stopy?

Post autor: Agniecha »

Dziewczyny, podpowiedzcie, jak zadbać o swoje stopy, żeby było dobrze? Przyznaję, że w ostatnim czasie trochę to zaniedbałam i niestety odbiło się to na wyglądzie moich stóp. Mam problem z twardą skórą i najwyższy czas na to, żeby o to zadbać. Słyszałam dobre opinie na temat kosmetyków z https://pharmfoot.com znacie je? Zamówię sobie na pewno kilka, szczególnie krem odżywczy i nawilżający do stóp.
Lidka

Re: Jak zadbać o stopy?

Post autor: Lidka »

Używanie kosmetyków jest bardzo sensowne, codzienna pielęgnacja jest ważna, natomiast jeśli mamy jakieś poważniejsze problemy - odciski, wrastające paznokcie, zrogowacenia to trzeba już udać się do specjalistycznego gabinetu podologicznego, bo tam należycie zajmą się problemem. Ja na pedicure podologiczny chodzę co jakiś czas w Łodzi do Medic4Foot https://www.medic4foot.pl/zabiegi/zabiegi-podologiczne Gabinet mieści się na Franciszkańskiej, jest nowoczesny i ma przemiłą obsługę.
matyldawik

Re: Jak zadbać o stopy?

Post autor: matyldawik »

Aby prawidłowo zadbać o stopy, polecam odwiedzić specjalistę, czyli podologa. Podologia Łódź to idealne miejsce, aby w sposób profesjonalny zadbać o zdrowie swoich paznokci, pięt i całych stóp. Specjalista doradzi, co możemy robić, jakich kremów używać, aby nasze stopy zawsze wyglądały pięknie.
ODPOWIEDZ