kompleksowe leczenie trądziku

Zdrowy mamy jedno, więc musimy o nie dbać. Jeśli nie wiesz, jak to robić, odpowiedzi szukaj w tym wątku.
Awatar użytkownika
agata
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2023, 21:43

kompleksowe leczenie trądziku

Post autor: agata »

Czy zapisywaliście się może kiedykolwiek na jakieś zabiegi pozwalające skutecznie zwalczyć trądzik? Ja biorę to pod uwagę już od dłuższego czasu i mam na oku https://www.cmed.pl/zabiegi-laserowe/leczenie-tradziku/. Do tej pory żadne produkty kosmetycznie mi nie pomogły. Czy sądzicie, że zabieg w końcu da mi jakieś widoczne efekty? Jakie macie opinie?
aniaa88

Re: kompleksowe leczenie trądziku

Post autor: aniaa88 »

A co powiecie na kosmetyki związane z magnezem na przykład? Ja właśnie w tym temacie mam wiele problemów, ale sklep https://www.mg12.pl/ znalazłam w sieci i się nad nim zastanawiam. Będzie to dla mnie wskazówką na pewno, co wy w tym względzie możecie mi powiedzieć. To jak, jakie informacje macie dla mnie?
mortyn

Re: kompleksowe leczenie trądziku

Post autor: mortyn »

trądzik czasem naprawdę trudno wyleczyć zwłaszcza jeśli ma podłoże hormonalne , trzeba długiego leczenia i dobrego specjalisty żeby udało się go pokonać :)
zabella

Re: kompleksowe leczenie trądziku

Post autor: zabella »

Zgadza się! Czasem lekarze proponują stosowanie tabletek antykoncepcyjnych np drovelis jeśli okaże się że taki trądzik ma podłoże hormonalne, nawet czytałam o tym w takiej publikacji https://antykoncepcjanamiare.pl/dwuskla ... -a-tradzik
ODPOWIEDZ