profesjonalne badanie u okulisty

Zdrowy mamy jedno, więc musimy o nie dbać. Jeśli nie wiesz, jak to robić, odpowiedzi szukaj w tym wątku.
Awatar użytkownika
Gwidona_94
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2023, 14:09

profesjonalne badanie u okulisty

Post autor: Gwidona_94 »

Kiedy ostatni raz zapisaliście się na profesjonalne badanie wzroku? Ja niestety nie pamiętam i to jest dla mnie znak, że powinienem to zdecydowanie zmienić. Muszę zadbać o swoje oczy, bo wiem, że są narażone na różne wady, więc lepiej to zawczasu kontrolować, nie sądzicie? Jeśli chcecie, to możecie opowiedzieć o swoich doświadczeniach z okulistami.
budii

Re: profesjonalne badanie u okulisty

Post autor: budii »

Jeśli miałabym Wam powiedzieć, co macie dobrać, czyli na przykład okulary przeciwsłoneczne i okulary do czytania, to gdzie byście się wybrali? Mnie tak naprawdę interesuje salon optyczny piaseczno , ale ciekawi mnie, jak to wygląda i jakie mam mieć w tym obszarze wiadomości. Może warto jest stwierdzać coś odpowiedniego?
dmniee

Re: profesjonalne badanie u okulisty

Post autor: dmniee »

Pod wieloma względami zastanawiam się nad doborem słów, ale koniec końców zapytam wprost - ktoś na tym forum ma może astygmatyzm? Ciekawi mnie, jak rozwiązaliście takie kwestie, jak dobór soczewek. Widzicie, model soczewki iwear harmony astigmatism mi się bardzo podoba i mam nadzieję, że i wy możecie się nimi pochwalić i je dla mnie ocenić.
ODPOWIEDZ