rehabilitacja ruchowa

Zdrowy mamy jedno, więc musimy o nie dbać. Jeśli nie wiesz, jak to robić, odpowiedzi szukaj w tym wątku.
Awatar użytkownika
Morzana_92
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2022, 17:00

rehabilitacja ruchowa

Post autor: Morzana_92 »

Jak sądzicie, jakiego rodzaju rehabilitacja ruchowa Poznań jest najskuteczniejsza? Nie ukrywam, że chciałabym wrócić do pełnej sprawności, więc tak czy siak, będę się musiała zapisać na podobne zajęcia. Macie mi do polecenia jakieś konkretne miejsce, do którego warto się zapisać właśnie na rehabilitację? Ja mam już coś na oku, ale nie zaszkodzi dowiedzieć się więcej :)

otwór na drzwi 80
karilon

Re: rehabilitacja ruchowa

Post autor: karilon »

Wiem, jak trudno jest sprawdzać sobie niektóre kwestie, ale jeśli już, to warto pomyśleć o czymś takim jak pomoc naprawdę dobrego specjalisty. I w tym względzie pomoże Wam dr Matuszewski w Model Med https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/ ... upuytrena/ . Ma naprawdę solidne podejście i wspiera, także osoby wcześniej zdiagnozowane.
opelka

Re: rehabilitacja ruchowa

Post autor: opelka »

Sprzęt rehabilitacyjny może znacznie usprawnić proces powrotu do zdrowia pacjentów. Moim zdaniem dobrym pomysłem jest zainwestowanie w wysokiej jakości sprzęt, taki jak ten oferowany przez https://www.pemmedic.pl/. Dzięki szerokiej gamie produktów, pacjenci mogą mieć dostęp do niezbędnych narzędzi do rehabilitacji.
junka

Re: rehabilitacja ruchowa

Post autor: junka »

Według mnie warto również tutaj wspomnieć o Przychodni Medycznej TriMedic https://trimedic.pl/ w Łodzi - ponieważ dostępna jest u nich rehabilitacja dzieci i niemowląt, rehabilitacja sportowa i ortopedyczna, czy też rehabilitacyjna onkologiczna. Z tego co mi wiadomo - to tam można liczyć na pełne wsparcie, kompleksową pomoc.
ODPOWIEDZ