stomatologia

Zdrowy mamy jedno, więc musimy o nie dbać. Jeśli nie wiesz, jak to robić, odpowiedzi szukaj w tym wątku.
Jagoda

stomatologia

Post autor: Jagoda »

To ja z kolei przypomnę jak ważne jest porządne dbanie o zęby. Oprócz codziennej higieny jamy ustnej (pamiętajcie, nie tylko szczotkowanie, ale i nitkowanie jest tu bardzo istotne) najważniejszą sprawą są regularne wizyty u dentysty. Ja na badania kontrolne chodzę raz w roku a jak coś się dzieje to moje wizyty u dentysty są oczywiście częstsze. Co do sprawdzonego gabinetu to ja korzystam z przychodni stomatologicznej w Bełchatowie - Platinum Dental https://www.platinumdental.pl/profilaktyka Lubię ich za profesjonalizm w leczeniu, dobre podejście do pacjentów i ceny nie wzięte z sufitu.

marta bijan ciemno podkład
reszko

Re: stomatologia

Post autor: reszko »

Zgodzę się po całości, ja też po latach lekkiego zaniedbywania wiem już, jak ważne są regularne kontrole u dentysty. Dlatego teraz już mam nauczkę, trzymam się regularnych wizyty i efekty są dobre, teraz naprawdę sporo rzadziej coś się dzieje, także jestem zadowolony. Co do dentysty to chodzę do ES Dentica w Tychach https://www.esdentica.pl/uslugi/profilaktyka i chwalę ich sobie, są mega dobrą placówką dentystyczną z super lekarzami i bardzo rozsądnymi cenami.
rein

Re: stomatologia

Post autor: rein »

Regularne chodzenie do dentysty jest bardzo ważne. Ja mam swojego sprawdzonego specjalistę w gabinecie stomatologicznym OK CLINIC https://okclinic.pl/oferta/stomatologia-zachowawcza/ w Gdańsku. Ich oferta jest szeroka, zabiegi wykonują naprawdę porządnie. Leczenie wykonują dokładnie, dentysta jest delikatny i kompetentny. Ogólnie wykonują tam badanie stomatologiczne wraz z konsultacją i układają także kompleksowy plan leczenia, wykonują zabiegi higienizacyjne, itp. Polecam gorąco.

lektor dla niewidomych jak wyłączyć
karol

Re: stomatologia

Post autor: karol »

Teraz to już chodzę regularnie, wcześniej różnie bywało, na szczęście zmądrzałem i zacząłem o swoje zdrowie dbać. Jeśli chodzi o dobrego dentystę w Pabianicach to sprawdzi wam się doskonale Pabdent https://www.pabdent.pl/oferta/stomatologia-zachowawcza Już dłuższy czas leczę się w tej klinice stomatologicznej i mam o nich jak najlepszą opinię. Znają się na rzeczy, to świetni specjaliści, z cenami nie szaleją, mają szybkie terminy przyjęć i fajne podejście do pacjentów.
ODPOWIEDZ